sklep internetowy
o firmie
produkty
katalog obuwia
normy i certyfikaty
kontakt

o firmie

Firma nasza powstała w 1995 roku w Zblewie (woj. pomorskie). Jesteśmy producentem wysokiej jakości obuwia ochronnego, zawodowego, roboczego, desantowego oraz profilaktycznego męskiego i damskiego.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę obuwia ochronnego (ochrona palców stopy przed uderzeniem z energią do 200J oraz odporność na przebicie <1100N), klejono-przeszywanego (szycie boczne przy krawędzi podeszwy) oraz obuwia zawodowego o nowoczesnej stylistyce i kształcie podeszew. Materiały zastosowane w jego wnętrzu mają bardzo wysokie parametry higieniczne i przeciwpotne.

Obuwie wykonane jest głównie ze skór naturalnych, a stosowane przez nas podeszwy wykonane są z kauczuków termoplastycznych oraz mieszanek gumowych. Cechuje je podwyższona przyczepność do podłoża, jak również są odporne na działanie olejów, benzyny, rozpuszczalników organicznych oraz niskich i wysokich temperatur (-20 do +40°C), co gwarantuje im wysoką trwałość i bardzo dobry komfort użytkowania.

Jakość naszych wyrobów potwierdzamy certyfikatami i wymaganiami dla obuwia bezpiecznego do użytku w pracy (z ochroną palców stopy zabezpieczającą przed uderzeniem z energią do 200J) zgodnie z normą EN ISO 20345:2004 oraz dla obuwia zawodowego do użytku w pracy (bez ochrony palców stopy) zgodnie z normą EN 347-1:1996.

Na nasze wyroby posiadamy certyfikaty oceny typu WE uprawniające nas do oznaczania obuwia znakiem CE.

Zapraszając do współpracy zapewniamy Państwu fachowe doradztwo, szybką obsługę, wysoką jakość wyrobów oraz bardzo szybką realizację zamówień po atrakcyjnych cenach.

ButStar Sp. z o.o., 83-210 Zblewo, ul. Dworcowa 21
tel.:58 588 32 21, fax: 58 588 33 21
e-mail: biuro@butstar.com.pl