sklep internetowy
o firmie
produkty
katalog obuwia
normy i certyfikaty
kontakt

produkty

Nasze produkty cechuje najwyższa jakość:

Nowoczesny, klejono-przeszywany system montażu sprawia, że obuwie charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością połączenia spodu z wierzchem:

  

Wkładki do butów:

Wkładki z filcu naturalnego
Wykonane z wełny naturalnej o gr. 4mm w kolorze szarym. Są miękkie , doskonale izolują od podłoża, zapobiegają odparzeniom. Zalecane do obuwia gumowego oraz jesienno-zimowego.
Wkładki z węglem aktywnym
Wykonane z miękkiego lateksu z węglem aktywnym pochłaniającym nieprzyjemny zapach. Perforacja wkładki zapewnia dostęp powietrza i zapobiega powstawaniu odparzeń oraz zapewnia stopom miękkość i wygodę. Na każdą porę roku.

Opis podeszew:

TUR, SCHWARZ, ERA:
Wykonane z kauczuku termoplastycznego, przeciwpoślizgowe, odporne na zginanie i ścieranie oraz na niską i wysoką temperaturę (od -20°C do +40°C). Cechą charakterystyczną tych podeszew jest bardzo wysoka miska. Stosowane do produkcji systemem montażu klejono-przeszywanym (szyciem bocznym przy krawędzi podeszwy).
WORKER:
Wykonane z mieszanki gumowej, przeciwpoślizgowe, odporne na działanie olejów, kwasów, zasad oraz zginanie, ścieranie, niską i wysoką temperaturę (od -20°C do +40°C). Cechą charakterystyczną tych podeszew jest bardzo wysoka miska. Stosowane do produkcji systemem montażu klejono-przeszywanym (szyciem bocznym przy krawędzi podeszwy).
OEL:
Wykonane z kauczuku termoplastycznego, przeciwpoślizgowe, odporne na zginanie i ścieranie oraz na niską i wysoką temperaturę (od -20°C do +40°C). Stosowane do produkcji systemem montażu klejonym.

Ochrony metalowe:

Metalowe podnoski i wkładki spełniają wymagania zawarte w normie EN ISO 20345:2004. Podnoski metalowe chronią palce stóp przed uderzeniem z energią do 200J. Wkładki metalowe chronią stopy przed przebiciem od podłoża.

ButStar Sp. z o.o., 83-210 Zblewo, ul. Dworcowa 21
tel.:58 588 32 21, fax: 58 588 33 21
e-mail: biuro@butstar.com.pl